Jezdíte do zaměstnání na kole a chcete se v květnu zapojit do soutěže Do práce na kole? Zaregistrujte se do konce března, ať to máte nejvýhodnější a včas dostanete soutěžní trička! Registrace účastníků do soutěže Do práce na kole probíhá ale až do 30. dubna 2018.

Do práce na kole je květnovou celostátní soutěží na podporu cyklistiky, jako běžného způsobu dopravy do zaměstnání, kterou pořádá zapsaný spolek Auto*Mat. Cílem 8. ročníku této soutěže je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, včetně běhu a chůze, aby zlepšili nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale i přispěli k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu. Do práce na kole je týmová soutěž pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech, a pravidelně dojíždí během května do práce na kole. Letos se již potřetí mohou do soutěže zapojit i běžci, chodci, bruslaři, skateboardisti, longboardisti, vozíčkáři… Účastníci se mohou zapojit do několika soutěžních kategorií zaměřených na pravidelnost, délku jízdy, kreativitu aj. Více informací o soutěži najdete na stránkách www.dopracenakole.cz.

Město Ostrava se do soutěže Do práce na kole letos účastní poprvé jako lokální partner. V březnu se Vás ptáme o jaké ceny chcete soutěžit a o jaké akce na triko v květnu máte zájem. Dejte nám vědět třeba ve skupině Do práce na kole – Ostrava.