Chystáte se oslavit svátek zamilovaných a hledáte pro svou drahou polovičku netradiční dárek? Pak Vás zveme tuto sobotu do ostravské zoologické zahrady. Zamilované páry mohou využít zvýhodněné vstupné do zoo.

Každý zamilovaný pár, který v sobotu 12. února zavítá do Zoologické zahrady a botanického parku Ostrava, zaplatí vstup pouze za jednu osobu. A samozřejmě se nemusí jednat jen o čerstvě zamilované, ale také páry, kteří spolu již nějakou dobu žijí… Dovolujeme si ale upozornit, že zvýhodněné vstupné bude platit pro páry, které si zakoupí vstupenku v den akce u vstupu do zoo! Za předem nakoupené online vstupenky pro obě osoby nebudeme vracet peníze. Děkujeme za pochopení!

S ohledem na aktuální situaci zoo letos nenabízí tradiční komentovanou prohlídku, zájemci si ale mohou zajímavosti z partnerského soužití zvířat připomenout online prohlídkou natočenou v loňském roce: VALENTÝN V ZOO 2021.

Zoo Ostrava je v únoru otevřena o hodinu méně než obvykle (z důvodu úsporných opatření): areál se uzavírá v 16 hodin, pokladny a pavilony v 15 hodin. Stále platí mimosezónní zlevněné vstupné.